DLC do Diablo 4 za 400 zł? Poufna ankieta może zdradzać nieciekawe plany Blizzarda

Diablo 4 Vessel of Hatred

Na ostatnim BlizzConie zapowiedziano oficjalnie pierwszy dodatek do Diablo 4. Wielu graczy zastanawia się zapewne, jaką cenę przyjdzie zapłacić za DLC o nazwie Vessel of Hatred. Jak wynika z poufnej ankiety, do której dotarł Bellular News, Blizzard może rozważać wprowadzenie kilku progów cenowych.

Blizzard może rozważać wydanie dodatku do Diablo 4 nawet za 100 dolarów. Poufna ankieta sugeruje kilka progów cenowych

Materiał Bellular News dotyczący ankiety Blizzarda

YouTube’owy twórca o pseudonimie Bellular News otrzymał od jednego z graczy poufną ankietę. Dotyczyła ona potencjalnego planu Blizzarda na zaoferowanie DLC do Diablo 4 w ramach różnych progów cenowych. Jak wynika z ankiety, firma rozważać może cztery różne opcje cenowe dla dodatku Vessel of Hatred: 50, 70, 80 oraz 100 dolarów (czyli około 400 zł w najwyższym wariancie). Możliwe jest wprowadzenie wszystkich czterech lub tylko wybranych spośród nich.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza samą zawartością dodatku, każda z tych opcji ma oferować dodatkowe korzyści. Bonusy obejmują między innymi zróżnicowaną ilość waluty w grze, która może być wykorzystana do zakupu przedmiotów kosmetycznych czy unikalne skiny lub pancerze dla konia. Jedna z opcji miałaby także umożliwić wcześniejszy dostęp do różnych przedmiotów, więcej przestrzeni w skrzyni, a nawet rekrutację NPC jako kompana przed premierą DLC.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Gracze nie są zadowoleni nie tylko z wysokiej ceny dodatku (400 złotych w przypadku najdroższej opcji), ale również z mocnego nacisku na aspekt pay-2-win. Warto jednak pamiętać, że to nieoficjalna ankieta, która prawdopodobnie miała jedynie na celu zbadanie reakcji społeczności na propozycje studia. Na ten moment nie wiemy dokładnie, jak będą prezentowały się ceny za Vessel of Hatred, więc pozostaje oczekiwać na oficjalne komunikaty ze strony Blizzarda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.