Blizzard zatrudni nowego projektanta sezonów Diablo 4. Twórcy szukają talentów do wzmocnienia zespołu

Diablo 4 Lilith

Aktualizacja 1.1.0 wypuszczona przed pierwszym sezonem Diablo 4 wprowadziła wiele zmian do rozgrywki, które nie spodobały się graczom. Jakiś czas później Blizzard przyznał się do porażki i zapowiedział nową aktualizację, która naprawi poprzednie błędy. Okazuje się, że zespół poszukuje także nowego głównego projektanta sezonów Diablo 4.

Blizzard poszukuje kandydata na stanowisko głównego projektanta sezonów Diablo 4

Diablo 4 oferta pracy projektant sezonów
Oferta pracy na projektanta sezonów Diablo 4

W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę, w którym Blizzard poszukuje kandydatów na głównego projektanta sezonów Diablo 4. Chociaż nie jest jasne, czy to nowo powstałe stanowisko, czy ma na celu zastąpienie innego pracownika, może być swego rodzaju odpowiedzią na ostatnie wydarzenia związane z przedsezonową aktualizacją. Firma zapowiedziała już zmiany, które nadejdą w łatce 1.1.1, a teraz szuka talentów, by wzmocnić zespół pracujący nad grą.

Oferta pracy dla głównego projektanta sezonu wymaga kandydatów z doświadczeniem w projektowaniu gier, w tym minimum dwa lata na wyższych stanowiskach kierowniczych. Jest to praca hybrydowa, co oznacza, że osoba zatrudniona będzie miała możliwość wyboru pracy w jednym z trzech biur Blizzarda: w Nowym Jorku, Teksasie lub Kalifornii. Dodatkowo firma obecnie posiada wiele miejsc dla innych kluczowych stanowisk związanych z Diablo 4, co jest dobrym sygnałem ukazującym zaangażowanie twórców w rozwój gry.

Zobacz też: Gry hack and slash

Kup Diablo 4

Blizzard nie pozostaje bierny i dąży do zadowolenia społeczności fanów, a także do naprawienia błędów i słabych punktów w Diablo 4. Dalsze zmiany i aktualizacje są już zaplanowane, a studio deklaruje dalsze zaangażowanie w rozwijanie gry i dbanie o jej jakość. Pozostaje nam więc obserwować, jak będą prezentować się kolejne sezony rozgrywek w Diablo 4.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.