Diablo 4 wreszcie z oficjalną datą premiery! Blizzard odkrywa karty i zapowiada mroczną przygodę

Diablo 4

Nie będzie zbytnią przesadą stwierdzenie, że ogłoszenie daty premiery Diablo 4 było jedną z najbardziej wyczekiwanych zapowiedzi podczas tegorocznego TGA 2022. Przecieki na ten temat pojawiły się już w tym tygodniu za sprawą znanego insidera, jednak wtedy ciężko było dawać im stuprocentową pewność. Teraz Blizzard wreszcie zdradził całemu światu, kiedy wystartuje czwarta odsłona przygód w świecie Sanktuarium.

Diablo 4 – data premiery w połowie 2023 roku

Diablo 4 – zwiastun

Podczas gali The Game Awards 2022 Blizzard ujawnił, że data premiery Diablo 4 przypadnie 6 czerwca 2023 roku. Całość została okraszona bardzo klimatycznym zwiastunem, na którym dostrzec możemy dobrze znane postacie, czyli Inariusa oraz Lilith. Co ważne, wszyscy zainteresowani mogą zapisać się do specjalnego newslettera i zyskać szansę udziału w przyszłych beta-testach Diablo 4; można to zrobić pod tym adresem. Zdecydowani na zakup mogą zaś składać już swoje przedpremierowe zamówienia.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Skoro znamy już datę premiery Diablo 4, to nie pozostaje nam nic innego jak tylko wyczekiwać tego dnia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że najnowsza odsłona kultowej serii od Blizzarda pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Czerwiec 2023 roku stał będzie pod znakiem mrocznych przygód w świecie Sanktuarium!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z