Diablo 4 – data premiery i rozmiar gry wyciekły do sieci?! Insider związany z Microsoftem nie ma złudzeń

Diablo 4 Lilith

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy, że bardzo prawdopodobne jest, iż podczas gali The Game Awards 2022 Blizzard ujawni wreszcie datę premiery Diablo 4. Tymczasem najnowszy przeciek pochodzący z bazy danych Microsoftu mógł już teraz zdradzić dokładny termin oraz wagę tej produkcji. Wszystko za sprawą popularnego włoskiego insidera.

Znany informator zdradza, że Diablo 4 ma ustaloną datę premiery na połowę 2023 roku

Według informacji, do jakich dokopał się insider Aggiornamenti Lumia Diablo 4 ma trafić na rynek dokładnie 5 czerwca 2023 roku o godzinie 23:00 czasu polskiego. Ta całkiem nietypowa godzina zależna jest od strefy czasowej, w jakiej znajdują się gracze. W związku z tym niektórzy w najnowszą odsłonę Diablo zagrają zapewne 6 czerwca. Poza tym informator przekazał, że według informacji zawartych w Microsoft Store, cały tytuł na premierę ma ważyć około 80 GB na PC.

Przeczytaj też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S

Aggiornamenti Lumia w przeszłości wielokrotnie przekazywał informacje na temat ekosystemu Microsoftu i w większości przypadków się one sprawdzały. Mimo tego trzeba pamiętać, że na ten moment są to jedynie niepotwierdzone spekulacje, których nie da się samemu zweryfikować. Bardzo możliwe, że wszystko okaże się podczas gali The Game Awards 2022.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.