Kucyki w Diablo 4 robią furorę wśród graczy. Fan produkcji odkrył ciekawą mechanikę

Diablo 4 Kucyk

Fani produkcji Blizzarda wciąż poszukują kolejnych ciekawostek lub easter eggów, które mogą znajdować się w Diablo 4. Ostatnio wspominaliśmy o teorii graczy mówiącej o tym, że pewne stworki miały prowadzić do najrzadszych przedmiotów w podziemiach czy o finale poszukiwań krowiego poziomu. Tym razem jednak rzecz dotyczy wierzchowców, na których przemierzamy Sanktuarium.

Gracz podzielił się ciekawym odkryciem związanym z wierzchowcami w Diablo 4

Diablo 4 Kucyk
Kucyk w Diablo 4

Na portalu Reddit jeden z użytkowników pod pseudonimem Zer0ag3nt opublikował wpis, który zrobił wśród fanów gry Blizzarda furorę. Okazuje się bowiem, że gracz odkrył ciekawą mechanikę – kiedy w Diablo 4 pozbywamy się wierzchowca z ekwipunku, obok postaci pojawia się trójwymiarowy model… kucyka. Jest to szczególnie nietypowe w porównaniu do innych przedmiotów kosmetycznych, które po upuszczeniu na ziemię są jedynie dwuwymiarowym obiektem.

Przy okazji odkrycia niektórzy fani postanowili również wypowiedzieć się na temat losowości znajdowania przedmiotów w Diablo 4, uznając, że wierzchowce pojawiają się zbyt rzadko. Komentarze wskazywały także na brak możliwości wymiany przedmiotów między graczami, który według jednego z użytkowników „odbiera trochę zabawy z gry”.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Diablo 4

Tak czy inaczej, ten uroczy detal związany z wierzchowcami w Diablo 4 stał się przedmiotem rozmów i jak na ponury klimat gry, wydaje się być całkiem zabawnym elementem. Przypominamy, że w popularną produkcję Blizzarda możemy zagrać na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.