Najpopularniejsza klasa w Diablo 4? Okazuje się, że wcale nie jest to barbarzyńca

Diablo 4 smutny barbarzyńca

Od kilku dni znaczna część branży żyje jedną z największych premier 2023 roku, czyli Diablo 4. Najnowsze dzieło Blizzarda zostało docenione nie tylko przez recenzentów, ale także przez graczy. Świadczy o tym też fakt, iż mowa tutaj o najlepiej sprzedającej się produkcji w historii firmy. Teraz w ramach zupełnej tajemnicy jeden z ważniejszych deweloperów — Rod Fergusson — ujawnił całkiem ciekawą „tajemnicę”.

Rod Fergusson ujawnia, którą klasę najczęściej wybierają gracze Diablo 4

Deweloper w zupełnej „tajemnicy przed działem PR-u” ujawnił, że najpopularniejszą klasą w Diablo 4 okazał się czarnoksiężnik! Fergusson opisał to następujący sposób:

Nie prosiłem o pozwolenie na udostępnienie tego, ale pomyślałem, że może Cię to zainteresować. Obecnie najczęściej graną klasą w #DiabloIV jest Czarodziej/Czarodziejka! Ale nie usłyszałeś tego ode mnie. Wrazie, gdyby ktoś zapytał ktoś z działu PR lub Marketingu…

Rod Fergusson

Jednocześnie musimy pamiętać, że jest to stan na dzień 9 czerwca 2023 roku, więc w trakcie nadchodzącego weekendu może się to dość mocno zmienić. Niestety, ale Rod Fergusson nie zdradził, która z klasa zajmuje drugie i kolejne miejsca, jednak możemy spodziewać się, że wkrótce Blizzard ujawni także i te statystyki.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Kup Diablo 4

Ta „tajemnica” wyjawiona przez dewelopera zaskoczyła niektórych graczy, bo wiele osób zakładało, że najpopularniejszą klasą będzie akurat barbarzyńca. Sam post sprokurował też ciekawe dyskusje na temat wyższości jednych klas nad innymi, a to zaś zawsze przynosi ciekawe konkluzje. Na koniec dajcie znać, jaką Wy klasą rozpoczęliście zabawę w Diablo 4!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.