Diablo 4 oficjalnie wystartowało! Na graczy czekało znacznie mniej problemów niż wielu zakładało

Diablo 4

Po wielu latach oczekiwania nadszedł dzień w którym oficjalnie zadebiutowało Diablo 4, co bez wątpienia jest jedną z najważniejszych premier 2023 roku. Znając poprzednie starty gier sieciowych od Blizzarda, wiele osób obawiało się, że będzie to wydarzenie pełne problemów i niemożliwości dołączenia do zabawy. Przeciwności się pojawiły, choć najwidoczniej nie tak duże, jak każdy się spodziewał.

Diablo 4 z zadziwiająco małą liczbą błędów i problemów w dniu oficjalnej premiery

Najczęściej pojawiającym się błędem przy rozpoczęciu zabawy w Diablo 4 okazał się ten powodujący problem z serwerami uwierzytelniającymi. Oznacza to, że gracze nie mogli się zalogować, albo proces trwał dość długo, co faktycznie może być irytujące.

Po relatywnie krótkim czasie Blizzard oficjalnie poinformował graczy, że problemy zostały rozwiązane, przepraszając jednocześnie za występujące problemy.

Diablo 4 barbarzyńca
Diablo 4

Jednocześnie przeczesując sieć na potrzeby tego newsa, nie natrafiliśmy na zbyt dużo relacji, które skarżyłby się na zły stan techniczny gry. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że jakiekolwiek pojawiające się podczas zabawy bugi czy glitche należą raczej do wyjątków i co do zasady są one całkowicie nieszkodliwe.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Diablo 4

Oczywiście warto pamiętać, że od premiery minęło zaledwie kilka godzin i wiele się może jeszcze wydarzyć. Na ten moment jednak wiele wskazuje na to, że Blizzard po prostu dowiózł grę w świetnym stanie technicznym, a przeprowadzona w maju beta faktycznie pomogła przygotować serwery na największe wyzwania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.