Zobaczcie Diablo 4 na premierowym zwiastunie! Premiera gry coraz bliżej

Diablo 4

Fani serii Diablo odliczają już dni do premiery jej czwartej odsłony. Blizzard wie o tym doskonale i właśnie podgrzał atmosferę zwiastunem premierowym gry. Ten dobitnie daje nam do zrozumienia, że na początku czerwca przyjdzie nam zagrać w bardzo ciekawą produkcję.

Zwiastun premierowy Diablo 4

Premierowy zwiastun rozgrywki Diablo 4

Trzeba przyznać, że opublikowany dziś zwiastun premierowy rozgrywki w Diablo 4 wygląda naprawdę imponująco. Jego celem było dokładne zaprezentowanie graczom czego można się spodziewać po premierze czwartej części serii i zadanie to raczej się Blizzardowi udało.

Sam wydawca spodziewa się, że premiera Diablo 4 będzie bardzo udana. W tym celu przetestowano nawet serwery gry milionami botów, co jest miłą wiadomością po problemach z ich przepustowością, które wynikły podczas przeprowadzania pierwszej tury beta testów. Co więcej, ostatnie „oblężenie” infrastruktury okazało się zwycięskie dla Blizzarda, więc pod tym względem wszystko wydaje się już tylko cierpliwie czekać na dzień premiery.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Diablo 4 zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.