Diablo 4 pojawi się na Steam! Blizzard zapowiada nadchodzące zmiany i nowości w Sezonie Krwi

Diablo 4 Lilith

Choć Diablo 4 miało udany debiut, późniejsze decyzje twórców spotkały się z ogromną krytyką. Deweloperzy musieli przyznać, że aktualizacja, którą wypuścili przed pierwszym sezonem rozgrywek, była fatalnym pomysłem i obiecali, że więcej nie wydadzą takiego patcha. Teraz natomiast twórcy przekazują szczegóły dotyczące Sezonu Krwi oraz premiery Diablo 4 na platformie Steam!

Diablo 4 zmierza na Steam, a nowy sezon zaoferuje mnóstwo zmian

Diablo 4 – Sezon Krwi

Blizzard podzielił się informacjami dotyczącymi Sezonu Krwi w Diablo 4. Premiera nowej zawartości odbędzie się 17 października o godzinie 19:00, ale to nie wszystko – wówczas gra zadebiutuje również na Steamie. To kolejna produkcja Blizzarda, która pojawi się na platformie Valve.

Jeśli zaś chodzi o Sezon Krwi, ten skupiać się będzie wokół mocy wampiryzmu. Pojawią się nowi przeciwnicy, ale też przedmioty, które będą posiadać 3 rodzaje paktów – Zajadłość, Boskość i Wieczność. Samych mocy wampiryzmu ma być aż 22, a do ich aktywowania potrzebne będą wspomniane pakty.

Sezon Krwi przyniesie także wydarzenie Krwawe Żniwa, które pozwoli zdobyć cenne nagrody, w tym materiały rzemieślnicze czy przedmioty związane z paktami. Potwierdzone zostało również kilka zmian w „komforcie rozgrywki”, balansie doświadczenia i zdobywania poziomów, Podziemi Koszmarów oraz w przedmiotach. Pełna lista aktualizacji znajduje się na stronie Blizzarda.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Na zakończenie warto przypomnieć, że Diablo 4 ma również otrzymywać duże rozszerzenie co roku. Nowe sezony rozgrywek mają zaś pojawiać się co kwartał. Jak wynika z komunikatów płynących od Blizzarda, studio ma obiecujące plany na przyszłość gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.