Xbox gratuluje Blizzardowi sukcesu Diablo 4. Na temat gry wypowiedział się sam Phil Spencer

Diablo 4 Xbox

Dziś wiemy już, że premiera Diablo 4 była więcej niż udana. Gra po pierwsze zebrała wyśmienite noty, a po drugie została nawet najszybciej sprzedającym się tytułem Blizzarda. Nic więc dziwnego, że deweloper za ten sukces otrzymał gratulacje ze strony Xboxa, wliczając w to samego szefa marki Phila Spencera.

Phil Spencer i Xbox gratulują Blizzardowi udanej premiery Diablo 4

Gratulacje Phila Spencera są dosyć krótkie, ale za to treściwe. Szef Xboxa odniósł się do „niesamowitego sukcesu” Diablo 4, oznaczając w swoim poście prezesów Blizzarda Roda Fergussona i Mike’a Ybarrę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do miłych słów Spencera odniósł się bezpośrednio drugi z mężczyzn. W jego odpowiedzi możemy przeczytać, że Blizzard docenia platformę „Zielonych”, padły również słowa o radości ze współpracy marketingowej.

Sukces Diablo 4 nie umknął także samemu oficjalnemu profilowi Xboxa na Twitterze. W tym przypadku jesteśmy świadkami gratulacji za najszybciej sprzedającą się grę Blizzarda na Xboxie. Tutaj warto jeszcze raz jednak odnotować, że czwarta odsłona tej legendarnej serii rozeszła się najlepiej ze wszystkich tytułów tego dewelopera nie tylko na konsolach Microsoftu, ale też ogółem na wszystkich platformach.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że Xbox i Activision Blizzard żyją ze sobą w zgodzie. W tle wciąż ważą się przecież losy przejęcia drugiej z firm przez Microsoft, o które trzeba m.in. zawalczyć w sądzie z brytyjską organizacją antymonopolową.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.