Diablo 4 w fazie testów. Znany insider zdradza, że odbiór gry jest pozytywny

Diablo 4

W połowie czerwca Blizzard ujawnił, ile czasu zajmie ukończenie głównej kampanii fabularnej w Diablo 4. Tymczasem prace nad grą cały czas trwają pełną parą, a deweloperzy – jak się okazuje – rozpoczęli kolejny etap testów. Wygląda więc na to, że fani mogą spać spokojnie, zwłaszcza że Jason Schreier – znany branżowy insider i dziennikarz – zdradza, że odbiór gry jest pozytywny.

Trwają testy Diablo 4. Grę sprawdzają „przyjaciele i rodzina” deweloperów

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Schreiera, możliwość zagrania w Diablo 4 otrzymali „przyjaciele i rodzina” deweloperów. Oczywiście wszyscy testerzy są objęci umowami o zachowaniu poufności i nie mogą dzielić się swoimi wrażeniami z rozgrywki. Insider zaznacza jednak, że docierają do niego głównie pozytywne opinie na temat nowej odsłony serii Diablo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy to fani marki będą mieli okazję sprawdzić Diablo 4. Niewykluczone jednak, że po udanych wewnętrznych testach, Blizzard zdecyduje się podzielić konkretnymi informacjami na wspomniany temat. W tym momencie miłośnikom serii nie pozostaje natomiast nic innego, jak cierpliwie czekać na zapowiedź otwartych lub zamkniętych beta testów.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS3

Diablo 4 zmierza na PC oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Blizzard nie ujawnił jednak jeszcze dokładnej daty premiery.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.