Blizzard zablokował handel w Diablo 4. Twórcy szybko zareagowali na działania nieuczciwych graczy

Diablo 4

Twórcy Diablo 4, choć mierzyli się z ogromną krytyką po wypuszczeniu fatalnego przedsezonowego patcha, zdają się wracać na dobre tory. Gracze coraz częściej wypowiadają się na temat produkcji w pozytywny sposób i dostrzegają dobre zmiany, które zostały wprowadzone do tytułu. Nie oznacza to jednak końca problemów Blizzarda – fani wciąż odnajdują kolejne exploity, a tym razem jeden z nich doprowadził do zablokowania funkcji handlu w Diablo 4.

Gracze wykorzystywali exploit i doprowadzili do blokady handlu w Diablo 4

Zwiastun Diablo 4

Ostatnio w Diablo 4 odkryty został nowy problem, który umożliwia pomnożenie złota i przedmiotów. Blizzard podjął decyzję o zawieszeniu funkcji handlu między graczami, aż sytuacja zostanie naprawiona. Informacja została przekazana na oficjalnym forum gry i jak się okazuje, przywrócenie opcji nastąpiło po kilku godzinach.

Warto wspomnieć, że fani, którzy handlowali z graczami wykorzystującymi błąd, nie zostaną ukarani. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób oszukujących ekonomię, które dostawały bany. Choć nie znamy dokładnie sposobu, w jaki funkcjonował exploit, Blizzard dostrzega nieuczciwe działania, zatem nie warto korzystać z takich ułatwień rozgrywki.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Diablo 4

Jak widać, twórcy szybko reagują zarówno na pojawiające się problemy, jak i na działania nieuczciwych graczy. Warto wspomnieć, że wczoraj została również udostępniona aktualizacja 1.1.2 do Diablo 4, która między innymi ulepsza klasę Druida oraz eliminuje ważny błąd związany z zadaniem pobocznym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.