Zwiastun przypomina o otwartych testach beta Diablo 4. Gracze sprawdzą dwie dodatkowe klasy postaci

Diablo 4

Część graczy zamierza zbojkotować Diablo 4 w geście solidarności z pokrzywdzonymi pracownikami Blizzarda. Natomiast już w najbliższy weekend odbędą się otwarte beta testy nadchodzącej odsłony serii Diablo. Nic więc dziwnego, że wydawca postanowił przypomnieć fanom o tym fakcie i opublikował nowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Blizzard opublikował nowy zwiastun Diablo 4, który przypomina o otwartych testach beta

Diablo 4 – zwiastun otwartych testów beta

Powyższy zwiastun przypomina, że już w piątek wszyscy zainteresowani będą mieli okazję przetestować Diablo 4. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otwarta beta nadchodzącej produkcji Blizzarda rozpocznie się 24 marca o 17:00 czasu polskiego i zakończy się w poniedziałek – 27 marca – o 21:00 czasu polskiego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Otwarta beta Diablo 4 dostępna będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox. Podczas nadchodzących testów do dyspozycji graczy oddanych zostanie natomiast pięć klas postaci. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do barbarzyńcy, łotra i czarodziejki dołączą w ten weekend druid oraz nekromanta.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki do komputera

Diablo 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku. W zeszłym tygodniu Blizzard potwierdził natomiast, że nadchodząca odsłona serii Diablo nie trafi w momencie swojego debiutu do usługi Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.