Diablo 4 z epickim zwiastunem premierowym. Blizzard nakręca hype na czerwcowy debiut

Diablo 4

Do premiery Diablo 4 pozostały już równe dwa tygodnie, a Blizzard z całych sił stara się, aby gracze nie zapomnieli o tym ważnym wydarzeniu. Tydzień temu twórcy wypuścili oficjalny premierowy zwiastun w którym zaprezentowane zostało kilka całkiem efektywnych ujęć pochodzących bezpośrednio z gry. Teraz zaś przyszła pora na ma materiał traktujący bezpośrednio o fabule.

Diablo 4 na premierowym zwiastunie fabularnym

Diablo 4 – premierowy zwiastun fabularny

Wbrew obawom niektórych premierowy zwiastun fabularny Diablo 4 nie zawiera żadnych treści, które uznać można za spoilery. Wiele ujęć umieszczonych w powyższym wideo pochodzi z wczesnego etapu gry, które widoczne były podczas otwartej bety.

Ostatecznie z samego materiału nie dowiadujemy się niczego nowego, ot świat Sanktuarium pochłonięty ciemnością i chaosem osuwa się coraz bardziej ku bluźnierczemu kultowi Lilith, która wróciła z dość długiego wygnania.

Oczywiście jej obecność nie przechodzi bez echa, to zaś prowadzi całe to uniwersum do nieuchronnego starcia.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Dla wielu osób fabuła nie będzie najważniejszym elementem zabawy, bo kluczowe będą kwestie związane z gameplayem i poszczególnymi mechanikami. Pod tym względem też nie ma się przesadnie czego obawiać, bo podczas beta testów mogliśmy na własnej skórze przetestować ich działanie. Ostatecznie jednak pełny potencjał Diablo 4 odkryjemy po premierze, która odbędzie się już 6 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.