Kolejny błąd w Diablo Immortal psuje rozgrywkę wielu graczom

Diablo Immortal Nekromanta

Trzeba przyznać, że fani Diablo Immortal nie mają łatwego życia. Nie tak dawno informowaliśmy o rzekomym cheacie na nieśmiertelność. Dziś okazało się, że w produkcji Blizzarda znajduje się kolejny błąd znacznie utrudniający graczom rozgrywkę.

REKLAMA

Przez błąd w Diablo Immortal gracze otrzymują mniej doświadczenia

Dzięki wnikliwym obserwacjom użytkownika Reddita o pseudonimie staplepies okazało się, że gracze otrzymują mniej doświadczenia za zabijane potwory, niż przewiduje to system. Dla przykładu podano, że z bestii nazwanej Dust Imp otrzymuje się 42 punkty doświadczenia, zamiast zakładanych 54. Sytuacja dotyczy wszystkich rodzajów przeciwników, zarówno elitarnych, jak i tych zwykłych.

Po odkryciu tego zjawiska staplepies postanowił zbadać je pod wieloma kątami, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Okazało się, że obecność w grupie, posiadanie aktywnych zadań czy przedmiotów nie wpływa na taki stan rzeczy, a przyczyna zdaje się leżeć gdzieś głębiej. Jedyne, do czego dzielnemu badaczowi udało się dojść, to fakt, że wartości te zależne są od pory dnia i strefy, w jakiej znajduje się gracz. Ze wszystkimi obserwacjami można zapoznać się pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Mody do FS 22

Pojawiające się co chwila informacje na temat problemów w Diablo Immortal zdają się mocno dyskredytować produkcję w oczach graczy. Mimo tego gra, przynajmniej w aspekcie finansowym, zdaje się radzić sobie bardzo dobrze. Pozostaje mieć nadzieje, że Blizzard postanowi w niedalekiej przyszłości wyjaśnić całe to zamieszanie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!