Wygląda na to, że w Diablo Immortal pojawił się nowy cheat rujnujący rozgrywkę

Diablo Immortal

Od premiery Diablo Immortal minęły już ponad dwa miesiące, a najnowsza produkcja Blizzarda co jakiś czas stara się o sobie przypominać. Szkoda tylko, że w negatywnym tego słowa znaczeniu. Tym razem okazało się, że pewna grupa graczy stała się… nieśmiertelna.

REKLAMA

Czy gracze w Diablo Immortal opracowali cheat na nieśmiertelność?

diablo immortal
Diablo Immortal, grafika koncepcyjna

Wczoraj na subredicie związanym z Diablo Immortal pojawił się bardzo nietypowy filmik, na którym widać jak czteroosobowa grupa graczy próbuje zabić swojego przeciwnika podczas potyczki PvP. Atakowana postać nie dostaje praktycznie żadnych obrażeń, a nawet jeśli jakieś otrzymuje, to nie są one w stanie jej zabić. Cały incydent kończy się w momencie, gdy niemal nieśmiertelny gracz postanawia się poddać i przestaje się ruszać, pozwalając przeciwnikom go wykończyć. Wideo można obejrzeć pod tym linkiem.

Wskazany incydent nie jest odosobnionym problemem, wielu innych użytkowników skarży się, że podczas potyczek z innymi graczami napotkali na podobne zdarzenie. Sytuacja jest o tyle dziwna, że ciężko jednoznacznie określić, czy przedstawione na nagraniu zajście jest dziełem przypadku, czy też efektem działania nielegalnego oprogramowania.

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Na ten moment Blizzard nie odniósł się w żaden sposób do przedstawianych informacji, lecz miejmy nadzieję, że firma w miarę szybko upora się z tym problemem. Takie incydenty nie przysparzają Diablo Immortal dobrej prasy, bo mimo dobrych wyników finansowych gra nadal wśród wielu graczy postrzegana jest w kategoriach porażki.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!