Diablo Immortal nie zwalnia tempa. Blizzard chwali się imponującą liczbą pobrań

Diablo Immortal

Diablo Immortal spotkało się z dużą krytyką ze strony graczy, którzy narzekali przede wszystkim na agresywny system mikropłatności. Mimo to produkcja Blizzarda zdążyła już zarobić sporą sumkę i wciąż generuje niemałe zyski. Okazuje się również, że na sprawdzenie tytułu nieustannie decydują się kolejne osoby. Deweloperzy pochwalili się bowiem najnowszymi danymi dotyczącymi liczby pobrań Diablo Immortal i trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie.

Aktualna liczba pobrań Diablo Immortal robi wrażenie

W miniony weekend za pośrednictwem Twittera Blizzard poinformował, że na instalację Diablo Immortal zdecydowało się już ponad 20 milionów użytkowników. Deweloperzy są jednak pewni, że produkcja wciąż nie powiedziała ostatniego słowa i w nadchodzących tygodniach na sprawdzenie tytułu zdecydują się kolejni gracze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy postanowili również nagrodzić fanów za dotychczasowe wsparcie. Każdy użytkownik, który zaloguje się w najbliższym czasie do Diablo Immortal, otrzyma prezent w postaci zestawu przedmiotów do wykorzystania w grze.

Sprawdź także: Jaka myszka do laptopa?

Przypomnijmy, że Diablo Immortal dostępne jest na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, a także na komputerach osobistych. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play. Koniecznie podzielcie się Waszymi wrażeniami z gry i dajcie znać, czy podzielacie negatywne opinie społeczności na temat mikropłatności we wspomnianej produkcji.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.