Diablo Immortal się nie zatrzymuje. Produkcję pobrały kolejne miliony graczy

Diablo Immortal

Pod koniec lipca Blizzard informował, że liczba pobrań Diablo Immortal przekroczyła 20 milionów. Okazuje się jednak, że wspomniana produkcja wciąż nie powiedziała ostatniego słowa, a na sprawdzenie tytułu nieustannie decydują się kolejni gracze. Deweloperzy podzielili się bowiem nowymi danymi, które robią spore wrażenie.

REKLAMA

Blizzard chwali się aktualną liczbą pobrań Diablo Immortal

30M mortals and plenty of demons slain. ?

Log in to claim your rewards. pic.twitter.com/pmfuXBYTp3

— Diablo Immortal (@DiabloImmortal) July 30, 2022

30M mortals and plenty of demons slain. ?

Log in to claim your rewards. pic.twitter.com/pmfuXBYTp3

— Diablo Immortal (@DiabloImmortal) July 30, 2022

Na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawił się wpis, w którym Blizzard poinformował, że liczba pobrań Diablo Immortal zdążyła już przekroczyć 30 milionów. Duży przypływ graczy w tak krótkim okresie jest skutkiem premiery gry w Chinach. Produkcja Blizzarda zadebiutowała bowiem we wspomnianym regionie dopiero 25 lipca.

Jednocześnie Blizzard przypomina graczom o czekających nagrodach. Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami, każdy użytkownik, który zaloguje się w najbliższym czasie do Diablo Immortal, otrzyma prezent w postaci zestawu przedmiotów do wykorzystania w grze.

Sprawdź także: Co to jest Nvidia DLSS

Diablo Immortal dostępne jest na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play, ale w grze nie brakuje mikropłatności, na które najbardziej zagorzali fani są w stanie wydać naprawdę duże pieniądze. A czy Wy mieliście już okazję sprawdzić wspomniany tytuł? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!