Diablo Immortal się nie zatrzymuje. Produkcję pobrały kolejne miliony graczy

Diablo Immortal

Pod koniec lipca Blizzard informował, że liczba pobrań Diablo Immortal przekroczyła 20 milionów. Okazuje się jednak, że wspomniana produkcja wciąż nie powiedziała ostatniego słowa, a na sprawdzenie tytułu nieustannie decydują się kolejni gracze. Deweloperzy podzielili się bowiem nowymi danymi, które robią spore wrażenie.

Blizzard chwali się aktualną liczbą pobrań Diablo Immortal

Na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawił się wpis, w którym Blizzard poinformował, że liczba pobrań Diablo Immortal zdążyła już przekroczyć 30 milionów. Duży przypływ graczy w tak krótkim okresie jest skutkiem premiery gry w Chinach. Produkcja Blizzarda zadebiutowała bowiem we wspomnianym regionie dopiero 25 lipca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie Blizzard przypomina graczom o czekających nagrodach. Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami, każdy użytkownik, który zaloguje się w najbliższym czasie do Diablo Immortal, otrzyma prezent w postaci zestawu przedmiotów do wykorzystania w grze.

Sprawdź także: Co to jest Nvidia DLSS

Diablo Immortal dostępne jest na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play, ale w grze nie brakuje mikropłatności, na które najbardziej zagorzali fani są w stanie wydać naprawdę duże pieniądze. A czy Wy mieliście już okazję sprawdzić wspomniany tytuł? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.