Disney & Marvel Games Showcase 2022 oficjalnie! Studia zapowiedzą nowe gry i pokażą te już ujawnione

Iron Man

Dopiero co mogliśmy oglądać THQ Nordic Showcase 2022, na którym przedstawiono m.in remake Gothica, a teraz dowiedzieliśmy się, że włodarze Disneya i Marvela postanowili współpracować i zaoferować swoim wiernym fanom własną prezentację gier wideo.

REKLAMA

Disney & Marvel Games Showcase 2022 pełne hitów? Zapowiedź na to wskazuje

Disney & Marvel Games Showcase 2022

Disney & Marvel Games Showcase 2022 odbędzie się 9 września o godzinie 22:00 czasu polskiego. Na wydarzeniu pojawią się takie firmy, jak Lucasfilm Games, Disney & Pixar Gasmes, Marvel Games oraz 20th Century Games. Mamy otrzymać aktualizacje zapowiedzianych już gier (np. Marvel’s Midnight Suns), a także kilka niespodzianek.

Mówiąc o tych drugich, w ostatnim czasie sporo wspominało się o tytule, który pozwoliłby nam wcielić się w Daredevila czy też Iron Mana. Jeśli produkcje skupione na tychże superbohaterach miałyby zostać zaprezentowane w najbliższym czasie, to Disney & Marvel Games Showcase 2022 będzie w tym przypadku najlepszą okazją.

Sprawdź także: Najlepsze mody do Farming Simulator 22

Co więcej, opublikowany wyżej teaser zapowiadający owe show wskazuje, że swoje pięć minut otrzyma również nowa gra z uniwersum Obcego, a także Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!