Disney Speedstorm zalicza poślizg. Darmowe Mario Kart z bohaterami Disneya nie zadebiutuje w 2022 roku

Disney Speedstorm

Jedną z atrakcji wrześniowego pokazu Disney & Marvel Games Showcase była prezentacja Disney Speedstorm – powstającej gry wyścigowej, która w założeniach przypomina popularną serię Mario Kart od Nintendo. Produkcja miała zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale okazuje się, że fani zręcznościowych ścigałek i miłośnicy bohaterów Disneya będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Premiera tytułu została bowiem opóźniona.

Premiera Disney Speedstorm przełożona na 2023 rok

A message from the #DisneySpeedstorm Team:

Read more below ⬇ pic.twitter.com/BCQwgJc0dC

— Disney Speedstorm (@SpeedstormGame) November 30, 2022

A message from the #DisneySpeedstorm Team:

Read more below ⬇ pic.twitter.com/BCQwgJc0dC

— Disney Speedstorm (@SpeedstormGame) November 30, 2022

Deweloperzy ze studia Gameloft poinformowali, że Disney Speedstorm zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Twórcy nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery. Opóźnienie – podobnie jak w wielu innych przypadkach – spowodowane jest chęcią dopracowania produkcji, by gracze od samego początku mogli cieszyć się „bardziej wciągającym wrażeniami” z rozgrywki.

Twórcy zamierzają również przygotować więcej trybów zabawy, a także dodatkowe opcje personalizacji. Studio Gameloft podziękowało także graczom, którzy mieli okazję wziąć udział w testach beta, za opinie i wskazówki oraz okazane wsparcie. W ciągu najbliższych tygodni twórcy mają podzielić się nowymi informacjami na temat produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Na koniec warto przypomnieć, że Disney Speedstorm powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma być dystrybuowana w modelu free-to-play.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!