Disney Speedstorm to nowa gra wyścigowa w popularnym uniwersum. Poznaliśmy szczegóły tej produkcji

Disney Speedstorm

Poza ogłoszeniem daty premiery Marvel’s Midnight Suns oraz ujawnieniem gry o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze pokaz Disney & Marvel Games Showcase obfitował w zapowiedzi mniejszych, ale równie ciekawych produkcji. Jedną z nich jest dość interesująca pozycja, która w niedalekiej przyszłości może „rzucić rękawicę” popularnej serii Mario Kart. Fani gier wyścigowych mogą szykować się na ciekawą premierę.

REKLAMA

Disney Speedstorm — postacie, rozgrywka, dostępność

Disney Speedstorm — trailer

Disney Speedstorm to wyścigowa gra free-to-play tworzona przez Gameloft, w której główną rolę odgrywać będą znane postacie z uniwersum Disneya i Pixara. Wszyscy popularni bohaterowie mają posiadać swoje własne, unikalne zdolności, które będzie można na bieżąco rozwijać. Produkcję tą ma cechować przede wszystkim wysoka dynamika wyścigów, różnorodność tras oraz regularne aktualizacje sezonowe.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Mimo że cała zapowiedź prezentuje się naprawdę imponująco, tak zabrakło najważniejszego, czyli daty premiery. Twórcy zdradzili jedynie, że Disney Speedstorm pojawi się „wkrótce” na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One oraz Xbox Series S|X.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!