Disney Speedstorm to nowa gra wyścigowa w popularnym uniwersum. Poznaliśmy szczegóły tej produkcji

Disney Speedstorm

Poza ogłoszeniem daty premiery Marvel’s Midnight Suns oraz ujawnieniem gry o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze pokaz Disney & Marvel Games Showcase obfitował w zapowiedzi mniejszych, ale równie ciekawych produkcji. Jedną z nich jest dość interesująca pozycja, która w niedalekiej przyszłości może „rzucić rękawicę” popularnej serii Mario Kart. Fani gier wyścigowych mogą szykować się na ciekawą premierę.

Disney Speedstorm — postacie, rozgrywka, dostępność

Disney Speedstorm — trailer

Disney Speedstorm to wyścigowa gra free-to-play tworzona przez Gameloft, w której główną rolę odgrywać będą znane postacie z uniwersum Disneya i Pixara. Wszyscy popularni bohaterowie mają posiadać swoje własne, unikalne zdolności, które będzie można na bieżąco rozwijać. Produkcję tą ma cechować przede wszystkim wysoka dynamika wyścigów, różnorodność tras oraz regularne aktualizacje sezonowe.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Mimo że cała zapowiedź prezentuje się naprawdę imponująco, tak zabrakło najważniejszego, czyli daty premiery. Twórcy zdradzili jedynie, że Disney Speedstorm pojawi się „wkrótce” na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One oraz Xbox Series S|X.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.