Skydance New Media pracuje nad niezatytułowaną grą o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze

Skydance New Media nowa gra o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze

W październiku ubiegłego roku studio Skydance Media założyło nowy oddział o nazwie Skydance New Media i uzyskało od Marvela zgodę na utworzenie gry w tym popularnym uniwersum. Wczoraj podczas wydarzenia Disney & Marvel Games Showcase deweloperzy przedstawili światu pierwszy i dość enigmatyczny zwiastun zupełnie nowego projektu. Zapowiada się ciekawa podróż w czasie.

REKLAMA

Produkcja Skydance New Media opowiadać będzie historię Kapitana Ameryki oraz Czarnej Pantery w czasach II wojny światowej

Zwiastun nieogłoszonej jeszcze gry o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze

Co istotne, Skydance nie podało oficjalnego tytułu swojej gry, ale przedstawiło jej wstępny zarys fabularny. Produkcja opowiadać będzie o starciu Kapitana Ameryki i Czarnej Pantery z Hydrą, a cała historia będzie toczyć się w realiach II wojny światowej. Ta „bezimienna” jeszcze pozycja zaoferować ma graczom cztery grywalne postacie, czyli wspomnianych wyżej Kapitana Amerykę, Czarną Panterę oraz dodatkowych Gabriela Jonesa (członka Howling Commandos) i Nanali (członkini raczkującej siatki szpiegowskiej Wakandan).

Skydance wierzy, że ich tytuł może być „przełomem w kwestii połączenia gier i filmu” poprzez silne skupienie się na warstwie narracyjnej i fabularnej. Co ciekawe, szefową zespołu odpowiedzialnego za ten projekt została dawna scenarzystka i dyrektor kreatywna trzech części Uncharted — Amy Hennig.

Przeczytaj też: Jaki router do domu?

Skydance nie zdradziło żadnych dodatkowych szczegółów, ale ogłosiło, że w najbliższych miesiącach ujawnią więcej informacji na temat swojego najnowszego tytułu. Oznacza to, że zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych komunikatów od deweloperów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!