Marvel’s Midnight Suns jeszcze w tym roku! Twórcy zdradzają datę premiery swojej gry

Marvel's Midnight Suns

Podczas wczorajszego Disney & Marvel Games Showcase nie mogło zabraknąć informacji na temat jednej z najbardziej wyczekiwanych gier superbohaterskich, czyli Marvel’s Midnight Suns. Po niedawnych informacjach, że premiera gry została przełożona na bliżej nieokreślony czas, wczoraj twórcy wreszcie zdradzili, kiedy ich produkcja pojawi się na sklepowych półkach. Okazuje się, że do debiutu tego tytułu pozostało tak naprawdę niecałe dwa miesiące.

REKLAMA

Marvel’s Midnight Suns z premierą w grudniu 2022 roku

Zwiastun ujawniający datę premiery Marvel’s Midnight Suns

Według oficjalnego materiału ukazanego podczas eventu Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku. Przy okazji tej informacji zapowiedziana została także ekskluzywna skórka Doctora Strange’a, która dostępna jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy zdecydują się na zakup gry w przedsprzedaży. Co ciekawe, 31 października pojawi się także pierwszy odcinek krótkiej serii o nazwie Marvel’s Midnight Suns Prequel Shorts, która stanowić będzie wprowadzenie do głównej fabuły gry.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Marvel’s Midnight Suns ominie past-geny i pojawi się na PC (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Ponadto w planach twórców jest wersja gry na konsole Nintendo Switch, lecz ta ma ukazać się trochę później. Na koniec trzeba przyznać, że jest to bardzo miła niespodzianka dla wszystkich czekających na ten tytuł, bo w świetle poprzednich informacji, grudniowy termin nie jest wcale taki odległy.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!