Hit ze stajni Bethesdy za darmo w Prime Gaming! Amazon rozdaje abonentom halloweenowy bonus

Amazon Prime Gaming

Halloween coraz bliżej. Właśnie z tej okazji Amazon postanowił, że rozda abonentom Prime Gaming dodatkową grę. Chodzi o stworzoną przez id Software trzecią odsłonę Dooma.

Doom 3 za darmo w abonamencie Amazon Prime Gaming

Doom 3
Doom 3

Październikowa oferta Prime Gaming jest dosyć hojna, ale to nie koniec. Amazon poinformował bowiem później o bonusowym tytule, jakim jest Doom 3.

To świetna propozycja na zbliżające się Halloween. Ta odsłona serii skręciła bardziej w klimaty horroru sci-fi, co zostało docenione przez graczy jako oryginalny powiew świeżości.

Przypomnijmy, że gracze mogą ponadto zgarnąć za darmo The Evil Within z Epic Games Store. To jeden z lepszych horrorów ostatnich lat, więc zdecydowanie warto go ograć.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Wracając do Dooma 3, grę można odebrać ze strony Prime Gaming do 18 listopada. Wraz z nią do naszych bibliotek zostanie też przypisana wersja BFG Edition.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.