Nowy DOOM nadchodzi? Bethesda zarejestrowała znak towarowy, który na to wskazuje

DOOM

Już jutro ma się odbyć Xbox Developer Direct, czyli wydarzenie, na którym Microsoft ma zaprezentować swoje najnowsze gry. Przed pokazem wiele mówi się i spekuluje na temat growych marek, które „Zieloni” mają w swoim portfolio. Jedną z nich jest seria DOOM, gdyż znany insider niedawno dotarł do informacji, że studio odpowiedzialne za produkcję zarejestrowało nowy znak towarowy powiązany z tytułem.

Bethesda zarejestrowała znak towarowy związany z serią DOOM

O tym, że nowa część serii DOOM wiemy już od września. To właśnie wtedy upublicznione zostały wewnętrzne dokumenty w związku z przejęciem przez Microsoft firmy Activision Blizzard. Dowiedzieliśmy się wtedy o planach wydawniczych Bethesdy, a jedną z gier, która była wymieniona wśród planowanych premier był DOOM Year Zero.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz jeden ze znanych insiderów dotarł do informacji, że Bethesda, zarejestrowała znak towarowy „IDKFA”. Użytkownik Klobrille w krótkim poście w serwisie X/Twitter wyjaśnił również, jaki związek te litery mają z samą grą.

Bethesda zastrzegła znak towarowy „IDKFA” 9 stycznia 2024 r., który był kodem używanym w starszych grach DOOM, zapewniający wszystkie klucze i pełny arsenał.

Użytkownik @klobrille

Wyciek takiej informacji tuż przed pokazem rozbudza bardzo wyobraźnię fanów. Gracze z pewnością chcieliby, by nowy DOOM został jutro zaprezentowany na Xbox Developer Direct. Jest na to spora szansa, gdyż ostatnia gra z serii miała premierę w 2021 roku, czyli prawie 3 lata temu. Wydarzenie byłoby idealną okazją do zaprezentowania produkcji.

Fanom pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość i trzymać mocno kciuki, by Microsoft sprawił graczom niespodziankę i zaprezentował nowego DOOMa na jutrzejszym Xbox Developer Direct.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.