Dragon Age: Dreadwolf z uniwersalną i ciekawą fabułą — gra dla każdego?

Dragon Age Dreadwolf

Twórcy obiecują, że Dragon Age: Dreadwolf będzie grą tak dla starych fanów serii, jak i nowych graczy. Powodem ma być dość uniwersalna fabuła, której poznawanie z pewnością usatysfakcjonuje wyjadaczy, lecz nie zniechęci tych, którzy dopiero co rozpoczną swoją przygodę w uniwersum.

REKLAMA

Dragon Age: Dreadwolf przyciągnie graczy fabułą?

Dragon Age 4
Dragon Age

Choć nadchodząca odsłona Dragon Age o podtytule Dreadwolf jest w wielu aspektach tajemnicą, twórcy postanowili zdradzić kilka oględnych informacji na temat historii w grze. Przede wszystkim zależy im na tym, aby gra była fabularnie dostępna do szerokiego grona, a nie tylko fanów, którzy są z serią od początku. Te sięgają przecież 2009 roku.

Dragon Age: Dreadwolf to próba osiągnięcia balansu pomiędzy odpowiadaniem na dawno zadane przez fanów pytania a zaproszeniem do gry nowych, niezaznajomionych z historią serii graczy.

Sylvia Feketekuty, główna reżyserka gry

Zobacz też: Mody do Skyrim

Będzie zatem powrót do dobrze znanych lokacji, przy okazji jednak znajdzie się sporo miejsca dla nowicjuszy. Dragon Age 4 zaprezentuje również nowego bohatera, a całość ma być spojona odpowiednio napisaną historią. Brak tylko większych konkretów, póki co, ale zapewne i na to przyjdzie czas.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!