Dragon’s Dogma 2 z kolejnymi poprawkami! Nowy patch osłabia smoczą plagę i poprawia działanie Pionków

Dragon's Dogma 2

Tydzień temu Capcom podzielił się szczegółami na temat nowej aktualizacji do gry Dragon’s Dogma 2. Zapewniono również, że poprawki trafią do wspomnianej produkcji jeszcze w tym tygodniu. Japońska firma dotrzymała słowa, ponieważ zapowiedziany kilka dni temu patch jest już dostępny zarówno na PC, jak i konsolach.

Nowa aktualizacja Dragon’s Dogma 2 już dostępna na PC i konsolach

Zgodnie z zapowiedziami najnowsza aktualizacja gry Dragon’s Dogma 2 osłabia smoczą plagę, czyli groźną chorobę Pionków. Capcom informuje, że szanse na złapanie wspomnianej dolegliwości będą od teraz mniejsze. Dodatkowo wprowadzono zmiany, dzięki którym gracze będą mogli łatwiej dostrzec pierwsze objawy infekcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co jeszcze wprowadza najnowszy patch? Przede wszystkim sporo zmian w zachowaniu Pionków. Dzięki ostatniej aktualizacji kompani głównego bohatera powinni m.in. rzadziej się odzywać, a także lepiej dobierać swoje wypowiedzi do sytuacji. Capcom zapewnia również, że towarzysze nie będą już tak często spadać w przepaście, a także chętniej pomagać graczom, gdy będą oni przetrzymywani przez przeciwników.

Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie Dragon’s Dogma 2. Niestety najnowsza aktualizacja – ku rozczarowaniu wielu graczy – nie wprowadza żadnych poprawek związanych z wydajnością. Pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku kolejnych „łatek” się to zmieni.

Dragon’s Dogma 2 dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Kilka dni temu informowaliśmy, że najnowsze action-RPG od Capcomu boryka się z ogromnym spadkiem liczby graczy.

Źródło: Capcom

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.