Dragon’s Dogma 2 z premierą na początku 2024 roku!? PEGI prawdopodobnie zdradziło plany Capcomu

Dragon's Dogma 2 PEGI

Kilka godzin temu Capcom zapowiedział Dragon’s Dogma 2 Showcase. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z wyczekiwanym przez wielu graczy action-RPG. Wspomniana produkcja została bowiem sklasyfikowana przez PEGI, które przy okazji ujawniło dokładną datę premiery gry.

Dragon’s Dogma 2 ma zadebiutować w marcu 2024 roku. Gra została sklasyfikowana przez PEGI

Wpadkę PEGI zauważył użytkownik portalu X (wcześniej Twitter) posługujący się pseudonimem „Idle Sloth”. Z informacji, które pojawiły się w bazie danych ogólnoeuropejskiego systemu klasyfikacji gier, wynika natomiast, że Dragon’s Dogma 2 ma zadebiutować na rynku 22 marca 2024 roku. Klasyfikacja wiekowa nadchodzącej produkcji Capcomu została już usunięta, co sugeruje, że nowe action-RPG rzeczywiście ukaże się we wspomnianym terminie.

Wiele wskazuje na to, że Capcom zamierzał ujawnić dokładną datę premiery Dragon’s Dogma 2 na wspomnianej na początku wiadomości prezentacji. PEGI najwyraźniej zepsuło jednak szykowaną przez deweloperów niespodziankę. Fanom nie pozostaje natomiast nic innego, jak czekać na potwierdzenie powyższych rewelacji przez japońską firmę.

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nowego action-RPG od Capcomu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.