Dragon’s Dogma 2 Showcase już wkrótce! Capcom zaprasza na specjalne wydarzenie

Dragon's Dogma 2

W ostatnim czasie wieści związane z Dragon’s Dogma 2 pojawiają się coraz częściej, a to naturalnie rozbudza wielkie nadzieje wszystkich fanów tego IP. Kilka dni temu pojawiły się wieści, że nadchodząca pozycja od Capcomu została oceniona w pierwszym państwie. Teraz zaś wydawca oficjalnie potwierdził, że jeszcze w listopadzie doczekamy się pokazu w pełni poświęconemu tej pozycji.

Capcom zaprasza graczy na Dragon’s Dogma 2 Showcase

Na oficjalnym profilu Capcomu na Twitterze/X pojawił się komunikat, że już 28 listopada 2023 roku odbędzie się specjalne wydarzenie Dragon’s Dogma 2 Showcase. Pokaz ten w pełni poświęcony nadchodzącej pozycji od japońskiego przedsiębiorstwa rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Cały event poprowadzony zostanie przez reżysera Hideakiego Itsuno i producenta Yoshiakiego Hirabayashiego. Mają oni zaprezentować oczekującym graczom najnowsze informacje, ale także przedstawić aktualny gameplay pochodzący bezpośrednio z gry.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Wydarzenie ma trwać około 15 minut, co dla niektórych może być nieco rozczarowujące. Jednak nie długość, a jakość i konkrety tutaj się liczą i warto mieć nadzieję, że Capcom ujawni jak najwięcej szczegółów na temat Dragon’s Dogma 2. Najlepiej, jeśli do tego wszystkiego ujawniliby datę premiery…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.