Dragon’s Dogma 2 powstaje, a nowe informacje na temat gry pojawią się „tak szybko, jak to możliwe”

Dragon's Dogma 2 Art

W czerwcu na światło dzienne wyszła oficjalna wiadomość, że Dragon’s Dogma 2 powstaje… i to w zasadzie tylko tyle. Wówczas twórcy nie zdradzili nic więcej, a fani pierwszej części wydanej w 2012 błagali wręcz o więcej jakichkolwiek konkretów na temat kontynuacji tego cyklu. Po ponad pół roku od tamtego wydarzenia reżyser gry — Hideaki Itsuno — zdradził, kiedy możemy spodziewać się szczegółów związanych z tą produkcją.

Więcej informacji na temat Dragon’s Dogma 2 powinno pojawić się „wkrótce”

Dragon's Dogma 2
Dragon’s Dogma 2

Podczas rozmowy z portalem Famitsu (dzięki Gematsu) Itsuno przekazał, że więcej szczegółów dotyczących Dragon’s Dogma 2 powinno pojawić się już niebawem. Mężczyzna stwierdził, że na ten moment jest na tyle pochłonięty pracą nad tym tytułem, że kompletnie zatracił poczucie czasu. Uspokoił on jednocześnie graczy stwierdzeniem, że rozwój gry idzie w dobrą stronę, a więc pierwsze konkrety powinny pojawić się jak najszybciej.

Przeczytaj też: Smartwatch damski — ranking

Nie tego można było się spodziewać po ponad sześciu miesiącach od pierwszej zapowiedzi i wielu entuzjastów tego tytułu może czuć się nieco rozczarowana, że twórcy nadal nie raczyli nawet podzielić się żadnym pomysłem na tę pozycję. Pozostaje mieć nadzieję, że o pierwszych konkretach na temat Dragon’s Dogma 2 usłyszymy jeszcze na początku 2023 roku. Według słów samego reżysera zdaje się to bardzo prawdopodobne.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!