Dragon’s Dogma 2 ujawnione na PlayStation Showcase! Produkcja Capcomu zapowiada się naprawdę dobrze

Dragon's Dogma 2

Wydarzenie PlayStation Showcase obfitowało w wiele naprawdę znakomitych zapowiedzi. Poza oficjalnym ujawnieniem dat premier Assassin’s Creed Mirage i Alana Wake’a 2 pojawiły się zapowiedzi nie do końca oczywistych gier. Jedną z nich jest właśnie Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 z efektownym zwiastunem na PlayStation Showcase

Dragon’s Dogma 2 – trailer

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Sony sięga po produkcje Capcomu w celu uświetnienia swojego pokazu. Biorąc pod uwagę, że tym razem padło na wyczekiwane przez wielu graczy Dragon’s Dogma 2 nie można mieć zastrzeżeń. Zaprezentowany trailer przeplata nie tylko fragmenty przerywników filmowych, ale także ukazuje tytuł w „akcji”, co daje nam jeszcze lepszy pogląd na to, jak może prezentować ta gra.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawie brzmią też doniesienia, jakoby zespół odpowiedzialny za tę pozycję rozwijał ją już od dawna, jednak czekał na „odpowiedni moment”, aby pochwalić się efektami swoich starań.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania — najlepsze modele

Mimo że zwiastun był pełen akcji i zapowiada się to wszystko naprawdę niezwykle interesująco, to ostatecznie nie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje. Mając na uwadze słowa o długim procesie produkcyjnym, pozostaje mieć nadzieję, że więcej konkretów pojawi się jeszcze w tym roku…

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.