Dragon’s Dogma 2 ujawnione na PlayStation Showcase! Produkcja Capcomu zapowiada się naprawdę dobrze

Dragon's Dogma 2

Wydarzenie PlayStation Showcase obfitowało w wiele naprawdę znakomitych zapowiedzi. Poza oficjalnym ujawnieniem dat premier Assassin’s Creed Mirage i Alana Wake’a 2 pojawiły się zapowiedzi nie do końca oczywistych gier. Jedną z nich jest właśnie Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 z efektownym zwiastunem na PlayStation Showcase

Dragon’s Dogma 2 – trailer

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Sony sięga po produkcje Capcomu w celu uświetnienia swojego pokazu. Biorąc pod uwagę, że tym razem padło na wyczekiwane przez wielu graczy Dragon’s Dogma 2 nie można mieć zastrzeżeń. Zaprezentowany trailer przeplata nie tylko fragmenty przerywników filmowych, ale także ukazuje tytuł w „akcji”, co daje nam jeszcze lepszy pogląd na to, jak może prezentować ta gra.

Ciekawie brzmią też doniesienia, jakoby zespół odpowiedzialny za tę pozycję rozwijał ją już od dawna, jednak czekał na „odpowiedni moment”, aby pochwalić się efektami swoich starań.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania — najlepsze modele

Mimo że zwiastun był pełen akcji i zapowiada się to wszystko naprawdę niezwykle interesująco, to ostatecznie nie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje. Mając na uwadze słowa o długim procesie produkcyjnym, pozostaje mieć nadzieję, że więcej konkretów pojawi się jeszcze w tym roku…

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.