Czego możemy spodziewać się po Capcom Showcase? Być może daty premiery Dragon’s Dogma 2

Dragon's Dogma 2

Błagania części graczy zostały wysłuchane i podczas ostatniego PlayStation Showcase otrzymaliśmy konkretną zapowiedź Dragon’s Dogma 2. Niedługo po tym Capcom ujawnił nieco szczegółów na temat gry, w tym ten, że będzie tytuł wyłącznie dla jednego gracza, zupełnie pozbawiony sieciowych elementów. Teraz zaś okazuje się, że japońskie przedsiębiorstwo nie powiedziało w tej sprawie ostatniego słowa i wkrótce możemy doczekać się większej ilości konkretów.

Oficjalna data premiery Dragon’s Dogma 2 zostanie ogłoszona na Capcom Showcase?

Na oficjalnej stronie powiązanej z Capcom Showcase pojawiła się informacja na temat gier, które na pewno pojawią się podczas poniedziałkowego wydarzenia. Obok takich produkcji jak Ghost Trick Phantom Detective i Exoprimal pojawiła się trzecia produkcja — Dragon’s Dogma 2. Oczywiście nie będą to jedyne projekty, jakie Japończycy szykują na swój nadchodzący event.

Poza tym przedsiębiorstwo nie raczyło podzielić się większą ilością konkretów związaną ze swoim pokazem. Dostaliśmy jeszcze krótką adnotację, że wydarzenie to będzie swego rodzaju formą świętowania 40-lecia działalności Capcomu, co w zasadzie można traktować bardziej jako formę ciekawostki niż zapowiedzi czegoś szczególnego.

Przeczytaj też: Gry symulatory

W sieci dość szybko pojawiły się głosy, że właśnie w poniedziałek, 12 czerwca Japończycy ogłoszą oficjalną datę premiery Dragon’s Dogma 2. Nie jest to też takie bezzasadne myślenie, bo gra powstaje już od kilku lat, a lepszej okazji na tego rodzaju komunikatu raczej ciężko sobie wyobrazić.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.