Druga połowa kwietnia w Xbox Game Pass. Wśród nowości m.in. Second Extinction i Destroy All Humans!

Fable Anniversary

Biblioteka Xbox Game Pass stale się poszerza, o czym przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Dzisiaj Microsoft ogłosił nowe gry, które trafią do tytułowej usługi jeszcze w kwietniu. Wśród nich znalazły się m.in. takie produkcje jak Destroy All Humans! czy Second Extinction.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry w Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia 2021

Xbox Game Pass druga połowa kwietnia 2021

Po przebojowym dla Xbox Game Pass marcu Microsoft najwyraźniej postanowił trochę przystopować, bo wśród nowości na drugą połowę kwietnia próżno szukać przesadnie popularnych produkcji. To oczywiście nie oznacza, że nie warto dać im szansy. Przechodząc jednak do konkretów, jeszcze w tym miesiącu subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zagrać w następujące gry:

 1. MLB The Show 21 (konsole, chmura) – już dostępne
 2. Phogs! (PC) – data dodania: 22.04.2021
 3. Second Extinction (Game Preview) (konsole, PC, chmura) – data dodania: 28.04.2021
 4. Destroy All Humans! (konsole, PC, chmura) – data dodania: 29.04.2021
 5. Fable III (chmura) – data dodania: 30.04.2021
 6. Fable Anniversary (chmura) – data dodania: 30.04.2021

Przy okazji Microsoft przypomniał, że wraz z końcem kwietnia Xbox Game Pass opuści 6 gier, o czym na łamach XGP.pl pisaliśmy już wcześniej. Firma poinformowała też, że od teraz subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się sterowaniem dotykowym w poniższych tytułach:

 1. Banjo-Kazooie
 2. Battle Chasers: Nightwar
 3. Killer Queen Black
 4. Overcooked! 2
 5. Wreckfest
 6. Double Dragon Neon

Rzecz jasna mowa tu o graniu w chmurze w ramach Xbox Cloud Gaming, czyli wchodzącej w skład Xbox Game Pass Ultimate usługi, której przeglądarkowa wersja beta jest od dziś dostępna na komputerach z Windowsem 10 oraz smartfonach i tabletach Apple, choć tylko dla losowo wybranych użytkowników.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z