Zbliża się drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2. Twórcy zapowiadają zmiany w nowym zwiastunie

Call of Duty Modern Warfare 2

Gracze Call of Duty i Warzone są już przyzwyczajeni do systemu sezonowego i regularnych aktualizacji do swoich ulubionych gier. Tym razem na drugi sezon Modern Warfare 2 przyszło im czekać trochę dłużej. O zbliżających się zmianach przypomniał właśnie nowy zwiastun.

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Zwiastun drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2

O szczegółach drugiego sezonu dowiedzieliśmy się już w zeszłym tygodniu. Gracze zdążyli zapoznać się z planami deweloperów i nawet wypowiedzieć się o nich dosyć krytycznie. Fani Call of Duty: Modern Warfare 2 od dłuższego czasu uważają, że grze brakuje zawartości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Battle royale i 6v6 wciąż doczekają się jednak wielu zmian, o których przypomina w nowym zwiastunie Activision. Krótki materiał zapowiada Ashika Island, nową mapę do Warzone, misje do trybu DMZ, powrót 1v1 Gułagu oraz długo wyczekiwany tryb rankingowy do MW2.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 zadebiutuje już jutro. Activision potwierdziło również, że w trakcie sezonu do gry trafi drugi epizod Raidu. Będzie to okazja na ponowne spotkanie kilku głównych bohaterów kampanii.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.