DualSense Edge pracuje na baterii jeszcze krócej niż zwykły kontroler. Sony adresuje problem

DualSense Edge

Gdyby standardowy DualSense nie wystarczał jakimś posiadaczom PlayStation 5, Sony postanowiło pójść drogą Microsoftu i wypuścić droższy, wzbogacony o dodatkowe opcje kontroler. Oficjalna prezentacja wskazała datę premiery i zapowiedziała produkt, ale wskazała również na pewne ograniczenia.

Krótki czas pracy na baterii DualSense Edge

Zapowiedź kontrolera DualSense Edge

DualSense Edge doczekało się ostatnio nie tylko kolejnej zapowiedzi, ale również materiałów od dziennikarzy, którzy zyskali przedpremierowy dostęp do sprzętu Sony. Nowy kontroler wygląda solidnie, gwarantuje nowe możliwości, ale trzeba będzie go częściej ładować, co skomentowało ostatnio Sony.

Czas pracy kontrolera bezprzewodowego DualSense Edge jest umiarkowanie krótszy niż w przypadku oryginalnego kontrolera DualSense, ponieważ uwzględniliśmy wiele innych funkcji w tej samej obudowie i ergonomicznej konstrukcji. Chcieliśmy osiągnąć równowagę pomiędzy czasem pracy w sieci bezprzewodowej a dostarczaniem solidnych, wydajnych funkcji. Dodatkowo, dłuższy kabel USB w oplocie jest świetny dla graczy, którzy wolą grać z przewodowym połączeniem, aby uniknąć zakłóceń bezprzewodowych – ta opcja pozwala zachować żywotność baterii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Gracze przyzwyczajeni do baterii standardowego DualSense nie odczują prawdopodobnie większej różnicy. Długość pracy na baterii jest minimalnie krótsza. Warto mieć to jednak na uwadze, planując wydanie na nowy kontroler blisko 1200 złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.