Dungeonborne – konkurent Dark and Darker cieszy się sporą popularnością na Steam

Dungeonborne

Dark and Darker podbiło serca graczy podczas Steam Next Fest 2023. Niestety, kilka tygodni później twórcy dungeon crawlera zostali pozwani przez studio NEXON, a Valve usunęło tytuł ze swojej platformy. Zamieszanie wykorzystali deweloperzy z Mithril Interactive. Ich najnowsza produkcja cieszy się sporą popularnością.

Konkurent Dark and Darker przyciąga tysiące graczy na Steam

Dungeonbrone – gameplay trailer

Ze wszystkich wersji demo, które zostały udostępnione w ramach trwającego Steam Next Fest 2024, to właśnie Dungeonborne cieszy się największą popularnością.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podaje serwis SteamCharts wirtualne podziemia przemierza aktualnie 10845 graczy. Dla porównania po Backpack Battles i Balatro sięgnęło odpowiednio 2299 i 2249 użytkowników platformy Valve.

Steam Next Fest 2024 najpopularniejsze gry
Steam Next Fest 2024 – najpopularniejsze gry

Rozgrywka Dungeonborne nie różni się znacząco Dark and Darker. Po wyborze klasy bohatera oraz dostosowaniu jego wyglądu lądujemy w lochach wyposażeni wyłącznie w podstawowe uzbrojenie. Naszym celem jest jak najszybsze wydostanie się na powierzchnię.

W trakcie eksploracji możliwe jest zdobycie lepszego sprzętu, a także wielu drogocennych przedmiotów, jednak należy uważać na licznych przeciwników.

Osoby zainteresowane Dungeonborne mają jeszcze tydzień na przetestowanie produkcji. Wersja demo będzie dostępna do 12 lutego do godz. 19:00 czasu polskiego.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.