Dungeonborne – trwają ostatnie playtesty obiecującego dunegon crawlera

Dungeonborne

Po ubiegłorocznym sukcesie Dark and Darker nie trzeba było długo czekać na konkurencyjny tytuł. Dungeonborne po raz pierwszy zostało udostępnione w trakcie Steam Next Fest 2024 i przyciągnęło przez ekrany tysiące osób. Studio Mithril Interactive uruchomiło wczoraj ostatnie playtesty, które mają pomóc deweloperom w przygotowaniu gry do debiutu.

Twórcy Dungeonborne zapraszają do wzięcia udziału w ostatnich playtestach

Dungeonborne – gameplay

Ostatnia faza testów jest otwarta dla wszystkich, co oznacza, iż nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, aby dołączyć do gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Osoby zainteresowane muszą jedynie zalogować się na swoje konto Steam, a następnie wyrazić chęć udziału poprzez kliknięcie „poproś o dostęp”, który zostanie przyznany automatycznie.

Zasady rozgrywki w Dungeonborne nie są szczególnie skomplikowane. Po stworzeniu postaci schodzimy do podziemi, gdzie spotkamy innych graczy oraz wrogów sterowanych przez SI. Głównym celem jest zdobycie cennych przedmiotów i jak najszybsza ucieczka z lochów.

Twórcy przygotowali także rankingowy tryb Areny, wyróżniający się pewnym udogodnieniem – porażka nie wiąże się z utratą dotychczas zdobytego ekwipunku.

Jak informują deweloperzy, niedługo po zakończeniu ogólnodostępnych playtestów, Dungeonborne zadebiutuje na plaformie Valve w ramach wczesnego dostępu.

Źródło: Dungeonborne

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.