Barwna przygodówka z datą premiery w Xbox Game Pass! Nadchodzi kolejne wzmocnienie subskrypcji Microsoftu

Xbox Game Pass

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o pokazie IGN x ID@Xbox, na którym zaprezentowane zostało kilka ciekawych gier z segmentu średniobudżetowego oraz indie. Uwagę wielu graczy już wcześniej mocno przykuła produkcja w stylu The Legends of Zelda, czyli Dungeons of Hinterberg. Za sprawą wydarzenia twórcy mogli podzielić się z fanami informacją o oficjalnej dacie premiery tego tytułu.

Dungeons of Hinterberg z oficjalną datą premiery

Ogłoszenie daty premiery Dungeons of Hinterberg

O Dungeons of Hinterberg gracze wiedzieli już od dłuższego czasu, gdy produkcja ta była prezentowana na targach Gamescom 2023. Tytuł ten z marszu wzbudził zainteresowanie fanów takich pozycji jak Tunic czy The Legend of Zelda oraz osób posiadających subskrypcję Xbox Game Pass, gdyż już od pierwszego pokazu było wiadome, że gra w dniu swojej premiery trafi do tej usługi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz dzięki pokazowi IGN x ID@Xbox wiemy, że na tytuł nie trzeba będzie długo czekać. Twórcy przy pomocy krótkiego zwiastuna ogłosili, że Dungeons of Hintenberg oficjalnie zadebiutuje w wakacje, 18 lipca 2024 roku. Warto znaleźć dla tej produkcji czas, gdyż odznacza się niezwykłym klimatem oraz bardzo charakterystycznym stylem graficznym.

Z mieczem w jednej ręce i przewodnikiem w drugiej zwiedzaj przepiękną alpejską wioskę Hinterberg, by odkryć magię ukrytą w tamtejszych podziemiach! Nauka zaklęć, rozwiązywanie łamigłówek, rozgramianie potworów – to wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w Hinterbergu!

Opis gry Dungeons of Hinterberg w serwisie Steam

Dungeons of Hinterberg pojawi się na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Za grę odpowiada austriackie studio Microbird Games, a wydaniem tytułu zajęła się firma Curve Games.

Źródło: Eurogamer

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.