Dying Light 2 niczym rasowy horror. Aktualizacja „Good Night, Good Luck” zamieni noc w koszmar!

Dying Light 2: Stay Human

Na początku bieżącego miesiąca Techland poinformował, że drugi dodatek do Dying Light 2 zadebiutuje dopiero w 2024 roku. Nieco wcześniej polskie studio zapowiadało natomiast, że produkcja doczeka się niebawem aktualizacji, przez którą „gracze narobią ze strachu w spodnie”. Deweloperzy nie rzucali słów na wiatr, ponieważ wspomniany patch jeszcze dziś trafi do gry, a zainteresowani już teraz mogą zapoznać się z jego zwiastunem.

Dying Light 2 otrzyma dziś aktualizację „Good Night, Good Luck”. Techland utrudnia rozgrywkę po zmroku

Dying Light 2 – zwiastun aktualizacji „Good Night, Good Luck”

Zgodnie z zapowiedziami aktualizacja „Good Night, Good Luck” sprawi, że rozgrywka po zmroku w Dying Light 2 będzie trudniejsza i straszniejsza. Deweloperzy zdecydowali się bowiem posłuchać fanów i postanowili sprawić, by nocne wycieczki po Villedor były nieco bardziej emocjonujące. W tym celu twórcy m.in. ograniczyli nieco widoczność, by nadać całości nieco mroczniejszy ton.

To jednak nie koniec, ponieważ za sprawą aktualizacji „Good Night, Good Luck” gracze Dying Light 2 będą częściej wpadać na Przemieńców. Starcia ze wspomnianymi zarażonymi nigdy nie należą do łatwych, dlatego użytkownicy będą musieli od teraz ostrożniej stawiać kroki podczas nocnej eksploracji Villedor.

Aktualizacja „Good Night, Good Luck” rozbuduje również parkour. Gracze będą mieli bowiem okazję zobaczyć zupełnie nowe animacje, a także wyłączyć funkcje wspomagające, by mieć pełną kontrolę nad bohaterem. Wraz z patchem w Dying Light 2 rozpocznie się także wydarzenie „Bloody Night”, a deweloperzy zapowiadają, że gra przez cało lato będzie otrzymywać różnego rodzaju atrakcje skierowane do miłośników horrorów.

Zobacz też: Co to jest eGPU

Kup Dying Light 2

Dying Light 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że pod koniec kwietnia produkcja Techlandu otrzymała aktualizację zatytułowaną „Krwawa Jatka”, która wprowadziła ulepszenia do systemu walki oraz fizyki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.