Dying Light 2 Bloody Ties na zwiastunie! Trafimy na areny pełne wrogów

Dying Light 2

Techland potwierdził w niedalekiej przeszłości swoją obecność na targach Gamescom 2022, a kilka dni później ujawnił pierwsze fabularne rozszerzenie do Dying Light 2 – Bloody Ties. Sam zwiastun towarzyszący rzeczonej zapowiedzi nie wniósł zbyt wiele i pozostawił więcej pytań niż odpowiedzi. Założenia dodatku zostały szerzej przedstawione dopiero dzisiaj, podczas Gamescom Opening Night Live 2022.

REKLAMA

Trailer Dying Light 2 Bloody Ties zapowiada ekscytującą walkę

Dying Light 2 Bloody Ties – trailer

W trakcie wydarzenia przyjrzeliśmy się Dying Light 2 Bloody Ties. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostaniemy zaprowadzeni na wielkie areny, na których stoczymy pełne krwi i brutalności pojedynki z ludzkimi wrogami oraz wymyślnymi kreaturami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Premiera Dying Light 2 Bloody Ties odbędzie się 13 października 2022 roku, a DLC – podobnie jak podstawka – będzie dostępne oczywiście na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!