Dying Light 2 obchodzi pierwsze urodziny! Techland rozdaje upominki i zdradza plany rozwoju gry

Dying Light 2

Dying Light 2 ujrzał światło dzienne 4 lutego 2022 roku. Gra zebrała bardzo dobre recenzje i została ciepło przyjęta przez społeczność, o którą przez ostatnie 12 miesięcy dbał Techland. Przyszedł czas, żeby uczcić pierwszą rocznicę premiery.

Pierwsze urodziny Dying Light 2

Pierwsza rocznica Dying Light 2

Dying Light 2 doczekał się właśnie dużej aktualizacji. Na obchody pierwszej rocznicy złożą się dwa wydarzenia – Bloody Anniversary (od 31 stycznia do 9 lutego) oraz Dropkick Weekend (od 9 do 13 lutego). Biorąc udział w tych eventach i wykonując zadania, gracze mogą zdobyć różne darmowe przedmioty kosmetyczne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gdyby tego było mało, Dying Light 2 został przeceniony o 50%. Jeżeli do tej pory ktoś nie grał w ten tytuł albo odkładał jego sprawdzenie, teraz można to zrobić za znacznie mniejszą cenę.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Przy okazji zapowiedzi obchodów pierwszej rocznicy Techland zapowiedział również, że nie planują kończyć wsparcia dla Dying Light 2. Studio uznaje grę za sukces, wyniki mają mówić same za siebie, a twórcy chcą dalej realizować ambitne plany, o których słyszeliśmy jeszcze przed premierą gry.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.