Techland pyta graczy o Dying Light 3. Wyniki ankiety są jasne

Dying Light 2 Bloody Ties

Aktualizacja Gut Feeling do Dying Light 2 zadebiutuje już jutro, ale nie oznacza to, że Techland nie myśli już o trzeciej odsłonie serii. Dyrektor całej franczyzy Tymon Smektała zapytał bowiem graczy w ankiecie na Twitterze o to, kto powinien być jej głównym bohaterem. Dosyć bezkompromisowy wynik internetowego głosowania z pewnością został zauważony przez twórców.

Techland zapytał graczy kto powinien być głównym bohaterem Dying Light 3

Na wstępie wpisu na Twitterze Tymon Smektała oczywiście zaznaczył, że nie jest on zapowiedzią Dying Light 3. Następnie natomiast zapytał graczy w ankiecie o frakcję, którą miałby reprezentować bohater następnej części serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z podanych wyżej wyników możemy z łatwością zauważyć, że większość fanów chce, aby był on agentem GRE, który przeszedł na dobrą stronę. Drugą pozycję zajęła natomiast opcja zwyczajnego ocalałego.

Zobacz też: Gry podobne do Minecraft

Pozostaje mieć więc nadzieję, że Techland weźmie pod uwagę zdanie graczy przy projektowaniu głównego bohatera w Dying Light 3. Niemniej jednak na samą ewentualną zapowiedź tej gry na pewno poczekamy jeszcze długo.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.