Tunche i The Silent Age za darmo w Epic Games Store

Tunche

W zeszłym tygodniu mogliśmy odebrać za darmo w Epic Games Store Chess Ultra i DLC Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships, a sklep nadal kontynuuje swoją akcję regularnego rozdawnictwa. Za jej sprawą tym razem możemy zgarnąć bez żadnych kosztów dwa pełnoprawne tytuły. Są nimi Tunche oraz The SIlent Age.

Tunche i The SIlent Age za darmo

Zwiastun Tunche

Kolejnymi darmowymi grami w Epic Games Store są Tunche oraz The Silent Age. Pierwsza z produkcji to roguelike opowiadający o tytułowej istocie, przez którą dżungla jest oblegana przez groźne potwory.

The SIlent Age to z kolei przygodówka osadzona w postapokaliptycznym świecie. Tytuł ten wykorzystuje znaną mechanikę point-and-click, a jego fabuła polega na odkryciu tajemnicy zniknięcia ludzkości.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Być może powyższe gry nie są hitowymi produkcjami AAA, ale zdecydowanie warto je sprawdzić. Gracze mogą przypisać je za darmo do swoich bibliotek od dziś aż do 6 kwietnia do godziny 16:59.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.