Tunche i The Silent Age za darmo w Epic Games Store

Tunche

W zeszłym tygodniu mogliśmy odebrać za darmo w Epic Games Store Chess Ultra i DLC Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships, a sklep nadal kontynuuje swoją akcję regularnego rozdawnictwa. Za jej sprawą tym razem możemy zgarnąć bez żadnych kosztów dwa pełnoprawne tytuły. Są nimi Tunche oraz The SIlent Age.

Tunche i The SIlent Age za darmo

Zwiastun Tunche

Kolejnymi darmowymi grami w Epic Games Store są Tunche oraz The Silent Age. Pierwsza z produkcji to roguelike opowiadający o tytułowej istocie, przez którą dżungla jest oblegana przez groźne potwory.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

The SIlent Age to z kolei przygodówka osadzona w postapokaliptycznym świecie. Tytuł ten wykorzystuje znaną mechanikę point-and-click, a jego fabuła polega na odkryciu tajemnicy zniknięcia ludzkości.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Być może powyższe gry nie są hitowymi produkcjami AAA, ale zdecydowanie warto je sprawdzić. Gracze mogą przypisać je za darmo do swoich bibliotek od dziś aż do 6 kwietnia do godziny 16:59.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.