Nie uwierzycie, ile osób odebrało darmowe Dying Light z Epic Games Store. Techland w szoku, my też

Dying Light Techland Pikachu

Na początku kwietnia w Epic Games Store udostępniono Dying Light Enhanced Edition zupełnie za darmo. Gra polskiego studia ukazała się na rynku ponad 8 lat temu, ale po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością. Ostatnie rozdawnictwo na Epicu okazało się niebywałym sukcesem, którego nawet sam Techland się nie spodziewał. Gracze odebrali miliony kopii!

Udostępnienie Dying Light za darmo w Epic Games Store okazało się strzałem w dziesiątkę – zainteresowanie było ogromne

Dying Light Enhanced Edition było dostępne za darmo w Epic Games Store przez tydzień. Niemniej zaledwie 7 dni wystarczyło, aby gracze odebrali aż 15 milionów kopii hitu Techlandu z 2015 roku. Na oficjalnym profilu Dying Light na Twitterze studio wyraziło swoje zaskoczenie, jednocześnie dziękując graczom za tak ogromne zainteresowanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To dla nas wielka przyjemność widzieć, że nadal kochacie pierwszą część Dying Light i cieszycie się nią przez lata.

– czytamy w poście Techlandu na Twitterze.

„Darmowe bilety do Harran” zostały rozdane, więc Techland wykorzystał moment, aby zaprosić graczy do sprawdzenia również drugiej części Dying Light, która ukazała się na rynku w 2022 roku. Nie da się bowiem ukryć, że minione rozdawnictwo to ogromna promocja dla całej marki, a wielu graczy zafascynowanych „jedynką” z pewnością sięgnie też po Dying Light 2.

Przeczytaj też: Najlepsze gry Star Wars

Co by nie mówić, Polacy trafili w dziesiątkę, rozdając swój hit z 2015 roku zupełnie za darmo. 15 milionów odebranych kopii to nie żart – nic, tylko pogratulować Techlandowi niebywałego sukcesu.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.