E3 2023 się odbędzie. Nowe oświadczenie po słowach prezesa Ubisoftu

E3 2023

Niedawne słowa prezesa Ubisoftu na temat obecności jego firmy na E3 2023 wpędziły fanów w niemałą konsternację. Można było je bowiem odebrać tak, jakby podawał on w wątpliwość możliwość organizacji imprezy w tym roku. Prezes organizatora wydarzenia zareagował więc oświadczeniem, w którym zapewnił, że te na pewno się odbędzie.

REKLAMA

E3 2023 na pewno się odbędzie. Ale i tak zabraknie na nim kilku gigantów

E3 Logo
E3 (Electronic Entertainment Expo) – logo

Prezes ReedPop, które przejęło stery organizacyjne konferencji E3 – Lance Fensterman wydał w The Verge oświadczenie zapewniające o organizacji imprezy w 2023 roku. Jest to reakcja na słowa CEO Ubisoftu, który stwierdził niedawno, że jego firma pojawi się na wydarzeniu wtedy, gdy te się odbędzie.

Przygotowania do E3 idą pełną parą i jesteśmy zadowoleni z postępów oraz zaangażowania społeczności. Jako że mamy już potwierdzonych wystawców, większość informacji udostępnimy w miarę jak szczegóły będą się cementować, a uczestnicy przygotowywać własne szczegółowe plany.

Lance Fensterman

Wszystko wskazuje więc na to, że data 13 czerwca jako dzień startu E3 2023 pozostaje niezagrożona. Na imprezie i tak zabraknie jednak stoisk kilku gigantów.

Zobacz też: Najlepsze gry metroidvania

Nintendo stwierdziło bowiem, że zwyczajnie nie ma wystarczającej ilości gier do pokazania, aby pojawić się w Los Angeles. Z kolei Microsoft przygotowuje dla swoich tytułów oddzielną, niezależną imprezę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!