Ubisoft pojawi się na E3 2023 „jeżeli impreza się wydarzy”. Dyrektor generalny firmy zajął głos

Ubisoft

Ubisoft ma pojawić się na imprezie E3, jeżeli ta dojdzie do skutku. Doniesienie te mają płynąć ze słów dyrektora generalnego firmy, Yves Guillemot. W przeszłości francuska firma także była stałym bywalcem wydarzenia odbywającego się w Los Angeles.

REKLAMA

Ubisoft pojawi się na E3 pod warunkiem, że impreza w ogóle się odbędzie

Zwiastun Assassin’s Creed Valhalla

Podczas jednej z rozmów o finansach Yves Guillemot wypowiedział się także na temat uczestnictwa Ubisoftu na tegorocznym E3. Jak przekazało VGC, zdaniem dyrektora generalnego Francuzi pojawią się w Los Angeles, jeżeli wydarzenie się wydarzy. Niestety firma później odmówiła dalszych wyjaśnień na temat tych doniesień.

Taka wypowiedź CEO Ubisoftu wzbudza zaciekawienie. W zeszłym miesiącu nowi organizatorzy E3 – ReedPop – zapewniali VGC, że impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu „największych firm w branży”.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Z drugiej strony E3 w 2023 roku ma być podobno pominięte przez niektórych gigantów, takich jak Sony i Nintendo. Wszystko wskazuje jednak na to, że na oficjalne szczegóły dotyczące obecności na tym wydarzeniu kluczowych graczy przyjdzie nam jeszcze poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!