EA Play za 3 zł na Steamie! Świetna promocja trafiła także na PC

EA Play logo

Wczoraj informowaliśmy o przecenie na EA Play na Xboxy i PlayStation. Podobna oferta dotyczy też komputerów, bo usługa została przeceniona także na Steamie. W tym przypadku mowa o jeszcze niższej cenie, bo wynoszącej zaledwie 3 zł.

EA Play w promocji za 3 zł na PC

EA Play
EA Play

EA Play trafia na promocję co jakiś czas, a ta jest niezwykle korzystna. PC-towi gracze mogą bowiem wykupić miesiąc usługi za zaledwie 3 zł.

Oferta dotyczy tylko nowych abonentów i potrwa do 15 listopada. Po upływie pierwszego miesiąca subskrypcja zacznie naliczać standardową cenę, wynoszącą 14,99 zł.

To świetna okazja, aby ograć hitowe produkcje EA za prawdziwe grosze. W ramach abonamentu sprawdzimy m.in. Dead Space czy NFS Unbound.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

EA Play oferuje również inne benefity. Wśród nich znajdują się wersje testowe premierowych gier oraz nagrody dla abonentów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.