EA Sports FC 24 na pierwszym zwiastunie! Grę promują gwiazdy światowego futbolu

EA Sports FC 24

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, lipiec miał być miesiącem, w którym poznamy szczegóły EA Sports FC 24. Tak też się stało, bo najpierw dziś ujawniono okładkę gry w wersji Ultimate, a teraz możemy już zapoznać się z jej pierwszym zwiastunem. Przy okazji EA zaprosiło nas też na pełny pokaz gameplayu, który odbędzie się już za kilka dni.

Pierwszy zwiastun EA Sports FC 24

Zwiastun EA Sports FC 24

Pierwszy zwiastun EA Sports FC 24 nie odzwierciedla faktycznej rozgrywki, został za to stworzony na silniku Frostbite. Skupia się mocno na zaprezentowaniu największych gwiazd żeńskiej oraz męskiej piłki nożnej.

Co ciekawe, trailer zdaje się wysuwać na pierwszy plan Erlinga Haalanda. Może to być niejako potwierdzenie ostatnich doniesień, które sugerowały, że młody Norweg będzie „twarzą” kolejnego symulatora piłkarskiego od EA.

Na samym końcu materiału możemy również zauważyć zaproszenie na pokaz prawdziwego gameplayu EA Sports FC 24. Ten odbędzie się już 13 lipca o godzinie 18:30.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup FIFA 23

Zwiastun wydaje się niejako zamazywać pierwsze złe wrażenie, jakie zrobiła prezentacja okładki produkcji w wersji Ultimate. Oby twarze zawodników w grze faktycznie prezentowały znacznie wyższy poziom wykonania, a wydaje się, że wtedy fani będą mieli mniej powodów do narzekań.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.