EA Sports FC 24 na szczegółowym omówieniu rozgrywki. HyperMotionV, style gry i ulepszony Frostbite

EA Sports FC 24

Niedawno nareszcie poznaliśmy datę premiery EA Sports FC 24. W Polsce wystartowały już preordery na nowy symulator piłkarski od EA, a tymczasem przyszedł czas na ujawnienie kolejnych szczegółów na temat samej gry. Z ostatniego filmu twórców dowiedzieliśmy się więcej m.in. o technologii HyperMotionV.

Film ze szczegółowego omówienia rozgrywki i nowości w EA Sports FC 24

Szczegółowe omówienie rozgrywki w EA Sports FC 24

Nowy film o EA Sports FC 24 zaczyna się od poruszenia tematu HyperMotionV. No właśnie, co właściwie oznacza „V” w tej nazwie?

Chodzi o technologię wychwytywania wolumetrycznego. Zdaniem EA to jedna z największych innowacji w gameplayu, dzięki której istnieje możliwość wiernego odwzorowania poczynań prawdziwych sportowców, które szczególnie zapadły kibicom w pamięć.

Dalej deweloperzy mówią o stylach gry. Odzwierciedlają one popisowe umiejętności zawodników, których nie da się do końca oddać wyłącznie za pomocą liczb. Jest jeszcze styl gry+, który ma wynieść te zdolności na wyższy poziom.

Na koniec pozostawiono ulepszony silnik graficzny Frostbite. Zgodnie z opisem twórcy zapewniają nas, że gra wygląda niesamowicie, podając tu jako przykłady oświetlenie, wcześniej krytykowane twarze piłkarzy oraz piłkarek czy ogółem ich ciała.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup EA Sports FC 24

Trzeba przyznać, że EA Sports FC 24 rzeczywiście prezentuje się imponująco. Produkcja ta zadebiutuje już 29 września 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.