Ultimate Team w EA Sports FC 24 z nowościami! Twórcy podają szczegóły dotyczące popularnego trybu

EA Sports FC 24 Ultimate Team

W zeszłym miesiącu poznaliśmy datę premiery EA Sports FC 24. Twórcy przedstawili szczegóły dotyczące rozgrywki, omawiając różne aspekty związane z wykorzystaną technologią i silnikiem graficznym. Teraz EA podzieliło się szczegółami na temat trybu Ultimate Team w EA FC 24.

Ultimate Team w EA Sports FC 24 z zawodniczkami lig kobiecych oraz nową mechaniką

EA Sports FC 24 Ultimate Team

EA udostępniło materiał zdradzający więcej szczegółów na temat trybu Ultimate Team w EA Sports FC 24. Obszerny trailer prezentuje nowości, które czekają na graczy. Wśród nich znajdziemy między innymi zapowiadane wcześniej wprowadzenie piłkarek (krytykowane przez graczy), a także mechanikę Ultimate Team Evolutions.

Ultimate Team Evolutions to nowa mechanika, dzięki której gracze mogą podnieść poziom swoich podstawowych zawodników należących do drużyny. Piłkarzom będzie można wzbogacać o umiejętności, a także poprawiać styl gry czy statystyki. Ewolucja będzie wymagała realizacji serii wyzwań.

Jeśli chodzi o wprowadzenie do Ultimate Team zawodniczek z lig kobiecych, piłkarze i piłkarki będą mogli zagrać ze sobą, jak i przeciwko sobie. W trybie pojawią się takie ligi kobiece jak Barclays Women’s Super League (Anglia), D1 Arkema (Francja), Google Pixel Frauen-Bundesliga (Niemcy), Liga F (Hiszpania) oraz National Women’s Soccer League (Stany Zjednoczone). Dodatkowo, jeśli piłkarze płci męskiej i żeńskiej w jednym zespole będą częścią tej samej drużyny (jak męska sekcja Chelsea FC i kobieca sekcja Chelsea Woman), pojawi się między nimi powiązanie chemiczne.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup EA Sports FC 24

Ponadto pojawi się kilka mniejszych funkcji, takich jak możliwość szybkiego przełączania się przez ekrany menu, odebrania wszystkich nagród jednocześnie czy modyfikowanie pozycji piłkarzy bez zużycia zasobów. Na koniec przypominamy także, że EA Sports FC 24 zadebiutuje już 29 września 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.